Witam. Kurs Naturopatii był jednym z najciekawszych, które robiliśmy. Wniósł wiele nowych wiadomości. Wszystkim zainteresowanym tym tematem gorąco polecamy. Materiały przygotowane profesjonalnie, a egzamin mimo dużego stresu był przyjemnością. Pozdrawiamy

Mariola i Artur Kurek, Absolwenci 2016

Witam. Kurs NATUROPATA był fantastyczny. Super organizacja, super wykładowcy,ogromna dawka wiedzy, pobudzającej umysł. Egzamin wzbudził duże emocje. Za wszystko ogromnie dziękuję

Jolanta Janowska-Fabianowicz, Absolwent 2016

Kurs prowadzony profesjonalnie przez kwalifikowane osoby. Zdobyliśmy dużo praktycznych informacji, użytecznych w naszej pracy naturopaty. Zajęcia były ułożone tak by maksymalnie wykorzystać czas z jednocześnie dobrze dobranymi przerwami. Tematy dobrze dobrane bez zbytniego obciążenia mało przydatną teorią. Część materiałów traktowaliśmy jako powtórzenie i usystematyzowanie naszej wiedzy, natomiast zdobyliśmy także masę informacji i umiejętności, których nigdzie indziej zdobyć się nie da. Większości z przekazanych nam umiejętności jest nie da się uzyskać drogą zwykłego studiowania książek czy internetu one muszą być przekazane we właściwy sposób przez osoby, które zdobyły je drogą wieloletniej praktyki. Bardzo miła atmosfera, widać wielkie zaangażowanie organizatorów.

Elżbieta Antczak i Piotr Łakomy, Absolwenci 2016

Kurs naturopatów zorganizowany bardzo profesjonalnie, bardzo duże
zaangażowanie szefostwa Akademii, wykładowcy przekazywali wiedzę w sposób
bardzo przystępny, co naszym zdaniem bardzo ważne, do każdego wykładu
przygotowane skrypty. Egzamin mimo stresu przebiegał bez zakłóceń.
Polecamy serdecznie szkolenia organizowane przez Akademię.

Hanna i Zbigniew PIETRZYK, Absolwenci 2016

Kurs Naturopata, to wyjątkowy kurs zawodowy organizowany przez Akademię Kształcenia Ustawicznego ``Naturopata`` przy polskim Centrum Ustawicznego Kształcenia Dorosłych ``Radius``

Po pierwsze wszyscy pasjonaci medycyny naturalnej oraz Ci , którzy od dawna pracują w tej branży nareszcie mogą sformalizować profesje i stać się zawodowymi Naturopatami honorowanymi w Polsce i za granicą.

Po drugie na kilku zjazdach sobotnio-niedzielnych otrzymuje się sporo dawkę bardzo ciekawej wiedzy, której gdzie nigdzie się nie usłyszy.

Po trzecie wykładowcy, to prawdziwy pasjonaci swojej tematyki. Każdy z nich przygotował obszerny skrypt na swoje zajęcia.

I wreszcie miejsce, w którym odbywają się spotkania, to siedziba polskiej Naturopatii, pełna ludzi, którzy chętnie wymieniają się swoimi doświadczeniami zdrowotnymi i ciepłej, domowej, życzliwej atmosfery.

Gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z możliwości stania się zawodowym Naturopatą.

Izabela Kaczorowska, Dyrektor ds. rozwoju ENSO Electronics sp. z o.o. Dyplomowany Mistrz Naturopatii

Kurs zawodowy NATUROPATA moim zdaniem został zorganizowany i przeprowadzony profesjonalnie. Wykładowcy dysponowali dużą wiedzą i umiejętnością jej czytelnego przekazania. Organizacja całego kursu, jak i egzaminu państwowego była bardzo sprawna, Wszelkie informacje dotyczące kursu i egzaminu były przekazywane z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.
Nie zdarzały się sytuacje stresowe spowodowane ich brakiem czy późnego przekazania do wiadomości osób uczestniczących w kursie i egzaminie.

M. Kowalewski , Absolwent 2016

Składam serdeczne podziękowania za to, że wspólnie z Wami mogłam uczestniczyć w kursie Naturopata oraz w nauce. Nauczyliśmy się i sama nie wiem po której stronie było tej nauki więcej. Czuje się zaszczycona, że mogłam poznać tak wielu wspaniałych ludzi i pracować z nimi. Dzięki wyrozumiałości i serdeczności nauka z Wami przyniosła mi radość.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za ten wspólny czas

Edyta Majewska, Absolwent 2016

Jestem pod ciągłym wrażeniem - jakie pozostawił na mnie kurs zawodowy NATUROPATY. Tematyka, która może wydawać się nie najprostszą w ciągu pół roku intensywnych zajęć została przekazana przez prowadzących w sposób niesłychanie jasny, prosty i zrozumiały. Pasja, z którą prelegenci i organizatorzy wprowadzali nas w arkana ogromu tematów związanych z naturopatią osiągnęła moc, która wciąż procentuje w mojej pracy na rzecz innych, jak również w mojej pracy dziennikarskiej.

Z wyrazami wdzięcznością,

Roderyk Karol Więcek, Absolwent 2016

Profesjonalny, kompetentny a przez to efektywny - tak w skrócie można określić kurs naturopatii prowadzony przez Akademie Kształcenia Ustawicznego NATUROPATA. Niezwykle przystępnie prezentowana tematyka pozwoliła szybko i sprawnie pogłębić moją wiedzę i przełożyć ją na umiejętności w mojej praktyce zawodowej. Obok wysokiej wartości merytorycznej kursu na jak najwyższą ocenę zasługuje pozytywna atmosfera stworzona przez jego organizatora i uczestników.

Kurs godny polecenia!

Henryk Mikulski , Mistrz Bioenergoterapii, Mistrz Naturopata

Bardzo ciekawe zajęcia. Profesjonalna kadra. Przystępnie opracowane materiały dydaktyczne. Pomocny podczas rozwijania umiejętności.

Adam Masłowski, Absolwent 2016

Kurs kształcący w zawodzie Naturopaty prowadzony był bardzo rzetelnie. Zakres materiału był bardzo szeroki. Zagadnienia omawiane na kursie zachęcały do dalszego zgłębiania tematu po zakończeniu zajęć. Prowadzący szkolenia byli bardzo dobrze przygotowani do zajęć. Otrzymane pomoce dydaktyczne bardzo ułatwiały przyswajanie wiedzy. Terminarz zjazdów umożliwił zanalizowanie materiału i wyciągnięcie wniosków do dalszej pracy.

Magdalena Krawczyk, Absolwent 2016

Opinia o kursie zawodowym NATUROPATA :

Kurs zawodowy był wystarczający do uzyskania podstawowych wiadomości, aby móc pracować w zawodzie NATUROPATA. Wszyscy wykładowcy włożyli wiele pracy w przygotowanie materiałów dla słuchaczy kursu i prowadzenie wykładów. Zasób przekazanych wiadomości był duży a wykłady prowadzone były w logiczny i przystępny sposób.
Nie mniej jednak najwięcej potrzebnych w mojej pracy wiadomości uzyskałam słuchając wykładów dr Zygmunta Bronza. Wykłady były wyjątkowo logicznie i przystępnie prowadzone. Olbrzymi zasób potrzebnej wiedzy jest przeze mnie wykorzystywany z dużym powodzeniem – jednemu z moich klientów poprawił się słuch ( nie nosi już aparatów słuchowych) i poprawił się stan kręgosłupa – chodzi bez laski, drugiemu unormowało się ciśnienie krwi, poprawiło się krążenie (ciepłe nogi i ręce, więcej energii życiowej), następnemu poprawiła się praca nerek. Mogłabym wyliczać jeszcze długo. Moim zdaniem były to jedne z najciekawszych wykładów, poparte praktycznymi pokazami zbiegów i ich skutecznością. Jestem pod olbrzymim wrażeniem zasobu wiedzy dr Bronza z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i sposobu jej przekazywania słuchaczom.

Opinia o egzaminie zawodowym NATUROPATA :

Egzamin przeprowadzony był profesjonalnie. Egzaminatorzy bardzo spokojnie i bez dodatkowego stresu dla egzaminowanych zadawali pytania, na które – dzięki temu, że bez stresu – mogliśmy odpowiadać wyczerpująco. Atmosfera w czasie egzaminu była dla nas bardzo przyjazna.

Z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona, że ukończyłam ten kurs.

Adriana Gawriłow, Absolwent 2016

Kurs Naturopata był przygotowany rzetelnie i prowadzony przez ludzi będących pasjonatami tego, czym się zajmują, czyli medycyny naturalnej. Ta dobra energia i wiedza wniosła mnie na inny poziom rozumowania i otworzyła umysł na różnorodność metod naturoterapii. A cenne wskazówki poparte przykładami z życia codziennego i praktyki wykładających na pewno zostaną w pamięci na długo i będą wykorzystane dla dobra innych. Mnie osobiście najbardziej przydały się wykłady dr Bronza z zakresu TMC. Umie on przekazać wiedzę w logiczny sposób i zmusić do zapamiętania. A także utkwiły mi w pamięci zajęcia z mistrzem naturopatii p. Mackiewiczem, który ma ogromną wiedzę z zakresu fizyki, elektromagnetyzmu, magnetyzmu, radiestezji i bioenergii. Takich wykładowców życzą sobie wszyscy przyszli zawodowi naturopaci. Gorąco polecam kurs, ponieważ odbywał się w bardzo przyjemnej i życzliwej atmosferze dla uczestników.

Agnieszka Karłowska, Absolwentka 2017

Z odbytego kursu jestem niezwykle zadowolony . Wykładowcy na wysokim poziomie, bardzo komunikatywni. Rzeczowo opracowane, konkretne skrypty dla poszczególnych wykładów. Bardzo dobre przygotowanie do Egzaminu Państwowego dające możliwość rozpoczęcia samodzielnej praktyki zawodowej.

Gorąco polecam

Tomasz Ślęzak, Absolwent 2017

Ogromne podziękowania dla Pana Zdzisława Hudaka za unormowanie prawne i wprowadzenie Zawodu Naturopata jako Rzemiosła !

Dla mnie, jak i dla wielu młodych osób, które rozpoczynają swoją zawodową praktykę jest to niezmiernie istotne, ponieważ daje nam jasny zakres obowiązków wynikających
z profesjonalnego podejścia do świadczonych usług, które wspierają i uzupełniają konwencjonalną medycynę oraz lekarzy - aby pomagać swoim klientom w powrocie do zdrowia, harmonii oraz natury.

Kurs polecam, każdemu kto na poważnie myśli o prowadzeniu Gabinetu Medycyny Naturalnej w Polsce - i nie tylko ! ( Po zdanym Egzaminie Państwowym otrzymujemy EUROPASS poświadczający nasze umiejętności za granicą )

Bartosz Bryła, Absolwent 2017

Kurs Zawodowy Naturopata

Program certyfikacyjny HPSS

W przypadku pytań związanych z zawodowym kursem Naturopata zapraszam do kontaktu:


Akademia Kształcenia Ustawicznego NATUROPATA przy Polskim Centrum Ustawicznego Kształcenia Dorosłych Radius Zdzisław Hudak

Address:
47–480 Maków ul. Raciborska 16
Phone:
692 771 951
Email:
zdzislawhudak@wp.pl